دانلود سریال فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos 2022 با زیرنویس فارسی

دانلود سریال فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos 2022 با زیرنویس فارسی

6.6/10 2,203
100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
فصل 1 قسمت 3 افزوده شد _ فاخته های میدویچ
زیرنویس فارسی

داستان در یک دهکده خیالی که در دل انگلیس جای دارد شروع می شود. این روستا یک روز کامل به اختیار فضایی های در می آید. آن ها روز بعد که از خواب بیدار می شوند متوجه این موضوع که تمام زنان منطقه حامله شده اند می شوند ...

فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos یک سریال در ژانر درام، علمی تخیلی و ترسناک محصول انگلیس است. این عنوان برای اولین بار در تاریخ 02 ژوئن 2022 پخش شد. این مجموعه توانست از حدود 2 هزار رای امتیاز 6.6 را کسب کند. این امتیاز را می توان یک موفقیت نه چندان دلچسب دانست. هر چند نمی توان آن را شکست دانست اما این روز ها گرفتن امتیاز 7 و بالاتر از کاربران نشان دهنده رضایت بیشتر کاربران است. البته این را نیز باید در نظر گرفت که سلیقه افراد با هم متفاوت است و ممکن است یک ماجرا برای شخصی زیبا و جالب باشد، ولی برای شخص دیگری اینگونه نباشد. پس برای دیدن هر عنوانی باید به سلیقه شخصی خود رجوع کنید.

دانلود سریال فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos

شما می توانید این سریال زیبا را به صورت رایگان و قانونی با زیرنویس فارسی چسبیده و سانسور شده از دانلود لوکس دریافت نمایید. دقت نمایید که برای افزایش سرعت دانلود با ای پی ایرانی اقدام به دریافت فایل کنید.

  • 15 جولای 2022
  • 0
  • 184 views